עסק משותף - על התערוכה

1/9, יום חמישי בקפה גותה ורחבי העיר

התערוכה "עסק משותף" מציגה עבודות אמנות שנוצרו מתוך מפגשים בין אמנים מקומיים לבין בעלי העסקים במרכז המסחרי הישן-מתחדש של העיר שדרות. היא נוצרה מתוך התבוננות והיכרות עם בתי העסק, בעלי העסק, החנויות, החומרים וקהל הלקוחות וחושפת את השפע שקיים בעיר. 

 

כל האמנים הוזמנו לבחור עסק, ליצור קשר עם בעליו, להכיר את המקום ולהציע עבודה שנולדת מתוך המפגש הזה. כל עבודה מוצגת בתוך בית העסק. מטרת הפרויקט היא לחבר בין האמנות לקהילה המקומית, ליצור שותפות ומעורבות של התושבים, האמנים ובעלי העסקים בעיר, ובכך להשפיע בדרך יצירתית ולא שגרתית על השיח התרבותי באזור. 

 

הפרויקט ביוזמת קבוצת "אום קולטור" - היוצרות פרויקטים של אמנות שיתופית. אום קולטור מאגדת את "קבוצת אמני הדרום" המונה כ-200 אמניות ואמנים רב תחומיים משדרות והסביבה, ויוצרת יחד איתם פרויקטים ותערוכות אמנות בנושאים משותפים לתושבי שדרות, עוטף עזה והנגב.

 


לו"ז ערב פתיחת התערוכה:

18:00-19:30

סיור חופשי בתערוכה בין בתי העסק יריד אמנות ומופעי אמנות ברחבת העירייה: ציורי תלת מימד, ציורי קריקטורות ופורטרטים, הקרנות וידיאו ארט ועוד...

19:30-20:30

ברכות, דבר ראש העיר, דבר אום קולטור

20:30

הופעה חיה

  


אוצרת

זיוה ילין

אמנים משתתפים

דב הלר, דניאלה מלר, זוהר מורג, ראובן נכון, גילי זיוון, אורנה אוריין, לימור מקס, נדין בר נוי, גילה ספיר, סיגלית אהרוני, דבי אשל, רחל מוסצ'ס, פנינה ברקאי, גלדיס פישביין, סמדר ספיר, ליאור רייזל, שני מילגיר.

 


קישור לדף האירוע בפייסבוק: פתיחת תערוכה "עסק משותף"

קישור לדף של אום קולטור: Umm culture אום קולטור